6 Van Cleef & Arpels; brosch/clip, 18 karat rödguld med diamanter, smaragder och emalj, "Lion Ebouriffé",
stämplad och numrerad 98299, vikt 11,7 gram, h 3,5 cm, i originaletui, smärre emaljslitage
Värdering | 32 000 - 34 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |