6 Van Cleef & Arpels; brosch/clip, 18 karat rödguld med diamanter, smaragder och emalj, "Lion Ebouriffé",

11787a_8d954cb3b2340e5_med.jpeg
  • 11787a_8d954cb3b2340e5_sm.jpeg
  • 11787b_8d954cb3eec6d8c_sm.jpeg
  • 11787c_8d954cb42bd0e6c_sm.jpeg
  • 11787d_8d96a1436ee5448_sm.jpeg

stämplad och numrerad 98299, vikt 11,7 gram, h 3,5 cm, i originaletui, smärre emaljslitage

    Värdering32 000 - 34 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK