9 Müller, Thomas, färgserigrafi, Stockholm

12646a_8d96bc8b8534dd1_lg.jpeg
  • 12646a_8d96bc8b8534dd1_lg.jpeg
  • 12646b_8d96bc8bb4515cb_lg.jpeg

signerad och numrerad 50x, synlig pappersstorlek 65 x 47 cm

Utropspris900  - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel