25 Skedar, 3 st, silver, 17-1900-tal, total vikt 35 gram,
1 thesked stämplad Samuel Lundahl Gävle 1772, 1 stämplad Sven Dahlström Gävle 1801 samt 1 saltsked 1900-tal, gravyr
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |