25 Skedar, 3 st, silver, 17-1900-tal, total vikt 35 gram,

12656a_8d97141bcc783d3_med.jpeg
  • 12656a_8d97141bcc783d3_sm.jpeg
  • 12656b_8d97141bd5c8d09_sm.jpeg
  • 12656c_8d97141bcc2a705_sm.jpeg

1 thesked stämplad Samuel Lundahl Gävle 1772, 1 stämplad Sven Dahlström Gävle 1801 samt 1 saltsked 1900-tal, gravyr

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK