408 Schlyter, Ulf "Ulven", olja på glas, 8 st samramade,
"A Starboy Production", - dekor av djur, signerad och a tergo daterad 2021, yttermått 94 x 51 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |