147 Schlyter, Ulf "Ulven", olja på glas, 9 st samramade, dekor av djur,
signerad och a tergo daterad 2021, yttermått 79 x 82 cm
Värdering | 1 700 - 1 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |