47 Herrarmbandsur, stål, Rolex Oyster Perpetual Date, märkt Rolex Fair play Cup, World Ice Hockey Championship Stockholm 1963,
medföljer silverpokal stämplad Rolex SA samt noteringshäfte, proveniens: vunnen 1963 av säljaren
Värdering | 26 000 - 28 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |