126 Stern, Björn, egen verkstad, skål, gult glas med gröna påklipp, "Caterpillar party bowl No 3"

18839a_8da373dd91af339_med.jpeg
  • 18839a_8da373dd91af339_sm.jpeg
  • 18839b_8da373dd91d82e5_sm.jpeg
  • 18839c_8da373dd918f1e8_sm.jpeg
  • 18839d_8da373dd91d7fad_sm.jpeg

signerad och daterad -88, diameter 20 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK