453 Fries, Bertil, relief, gips, möjligen motiv av Sankt Thomas a Beckets dråp,

19921a_lg.jpeg
  • 19921a_lg.jpeg
  • 19921b_lg.jpeg
  • 19921c_lg.jpeg

osignerad, 28 x 36 cm, proveniens: konstnärens familj

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel