453 Fries, Bertil, relief, gips, möjligen motiv av Sankt Thomas a Beckets dråp,

19921a_med.jpeg
  • 19921a_sm.jpeg
  • 19921b_sm.jpeg
  • 19921c_sm.jpeg

osignerad, 28 x 36 cm, proveniens: konstnärens familj

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK