63 Torchèrer/blackamoors, 1 par, förgylld och patinerad brons, 1900-tal,

19544a_lg.jpeg
  • 19544a_lg.jpeg
  • 19544b_lg.jpeg
  • 19544c_lg.jpeg
  • 19544d_lg.jpeg

i form av stående morianer i osmansk klädsel, total h 140 cm

Utropspris30 000  - 32 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK