403 Vasarély, Victor, färgserigrafi, "Diorre, Hyram", ur mappen Jalons 1986,
signerad och numrerad 191/250, synlig pappersstorlek 84 x 75 cm
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |