723 Carlson, Arvid, olja på papp, "Ära vare Gud i höjcen..."
osignerad, 30 x 99 cm, proveniens: konstnärens familj, bucklig
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |