112 Okänd designer för Gmundner Keramik, figurin, terrakotta, sittande kvinna, 1950-tal,

22148a_8da956a0fd7db90_lg.jpeg
  • 22148a_8da956a0fd7db90_lg.jpeg
  • 22148b_8da956a100f7e89_lg.jpeg
  • 22148c_8da956a0fdb99a9_lg.jpeg

numrerad 2393, höjd 29 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK