8 Okänd konstnär, 16-1700-tal. gouache på ben, Madonnan, samtida ram i brännförgylld brons,

22016a_lg.jpeg
  • 22016a_lg.jpeg
  • 22016b_lg.jpeg
  • 22016c_lg.jpeg

dekor av initialer IHS (Iesus Hominensis Salvator), invändigt försilvrad, oval 6,5 x 5,5 cm, bruksslitage, benskiva med spricka

Utropspris2 800  - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK