162 Etui för visitkort, sterlingsilver, England William IV, 1800-talets 1 hälft, vikt 80 gram, genombruten dekor,

23893a_8dacd5e8822554d_med.jpeg
  • 23893a_8dacd5e8822554d_sm.jpeg
  • 23893b_8dacd5e88517325_sm.jpeg
  • 23893c_8dacd5e87bd3497_sm.jpeg

stämplad Nathaniel Mills Birmingham 1838, l 10 cm

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK