11 Gafflar, 12 st, silver, svensk rund modell, 1700-talets 2 hälft, total vikt 740 gram,

23667a_8dac329f40f79be_lg.jpeg
  • 23667a_8dac329f40f79be_lg.jpeg
  • 23667b_8dac329f47e8c29_lg.jpeg
  • 23667c_8dac329f3e4c743_lg.jpeg

stämplade Lars Boye Stockholm 1766, l 19 cm, ägarinitialer

Värdering4 200 - 4 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK