19 Vallien, Bertil för Kosta Boda, skulptur, sandgjutet glas på sockel i diabas, Brains Florence,

23676a_8dac329ccbe680b_lg.jpeg
  • 23676a_8dac329ccbe680b_lg.jpeg
  • 23676b_8dac329cd7623ec_lg.jpeg
  • 23676c_8dac329cce77280_lg.jpeg
  • 23676d_8dac329cd875d53_lg.jpeg
  • 23676e_8dac329cce69289_lg.jpeg
  • 23676f_8dac329cd200504_lg.jpeg
  • 23676g_8dac329ccc09877_lg.jpeg

roterbar på sockel, signerad och numrerad 007/1000, h 10,5 cm

Värdering1 600 - 1 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK