119 Damarmbandsur, 18 karat rödguld med svart läderrem, LU (Louis Ulysse) Chopard,
stämplad Génève, 21 x 21 mm, boett numrerad 5009
Värdering | 2 600 - 2 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |