3 Taipaleenmäki, Jussi (& Hambe, Alf), olja, "Mannen vid trädet",
ur "Bilder från Molom" av Alf Hambe, signerad och daterad 2003, även signerad av Alf Hambe, 80 x 61 cm
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |