415 Okänd konstnär, 1800-talets 2 hälft, skulptur, bemålad gips, egyptisk kvinna, oidentifierad signatur, h 40 cm, smärre nagg

25649a_8dafee1bc1d4368_med.jpeg
  • 25649a_8dafee1bc1d4368_sm.jpeg
  • 25649b_8dafee1bc442ec3_sm.jpeg
  • 25649d_8dafee1bc531c43_sm.jpeg
  • 25649e_8dafee1bc5c3137_sm.jpeg
  • 25649e_8dafee1de004b27_sm.jpeg

    Värdering1 100 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK