261 Schlyter, Ulf, 'Ulven', olja på plåt, dekor av flygplan och banan, signerad och daterad -90, 81 x 57 cm, mindre skada
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |