123 Takkrona till 4 + 1 ljus, förgylld mässing med prismor, empire, 1800-talets 1 hälft, dekor av palmetter mm, h 75 cm, lös elektrifiering
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |