63 Okänd designer för Kultateollisuus Ky Viljanen, kanna, silver, organisk form, signerad "B", stämplad Åbo (Turku) 1955, h 19 cm, vikt 125 gram
Värdering | 700 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |