321 Sybord, mahogny och körsbär (?), 1800-talets 2 hälft, uppfällbart lock med intarsiadekor av musikaliska attribut varunder inredning med spegel och små fack,
h 79 cm, spegel med sprickor, slitage
Värdering | 1 000 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |