307 Värja (för ämbetsman?), smide, fäste i förgylld brons, 18-1900-tal,

1853a_8d848592ec22119_med.jpeg
  • 1853a_8d848592ec22119_sm.jpeg
  • 1853b_8d848592ec28e8d_sm.jpeg
  • 1853c_8d848592ebda655_sm.jpeg
  • 1853d_8d848592ec74d1b_sm.jpeg
  • 1853e_8d848592ecfc250_sm.jpeg

infällbar parerplåt, total l 95 cm, anlupen

    Värdering600 - 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK