431 Fridhagen, Bertil för Bröderna Andersson Ekenässjön, soffgrupp 3 delar, teak, Cuba
1960-tal, originalklädsel i rött ylle, soffa l 182 cm, klädsel med slitage, vissa resårband med skador
Värdering | 12 000 - 14 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |