35 Nipperfat, glas med silvermontage, Ryssland, 1800-talets 2 hälft, hjärtformat med dekor av blad i grön emalj,

3227a_8d8691a9dfb7995_med.jpeg
  • 3227a_8d8691a9dfb7995_sm.jpeg
  • 3227b_8d8691a9e99ae70_sm.jpeg
  • 3227c_8d8691a9d5eb498_sm.jpeg

otydliga stämplar Moskva, l

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK