382 Okänd konstnär, 18-1900-tal, olja, utsikt från Posillipo mot Castel' Ovo med Vesuvius i fonden,
signerad Rodhe, 41 x 55 cm
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |