427 Corneille (Guillaume Van Beverloo), färgserigrafi, "Amour Partout"
ed Galleri GKM Siewert Bergström, signerad, daterad 2000 och numrerad 92/200, bildyta 91 x 138 cm
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |