281 Olson, Erik, färglito, TV-familjen, signerad, daterad 1967 samt numrerad 199/310,
49 x 65 cm, ur mappen 1967-68
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |