729 Gevär, slag- från flintlås, 1800-talets 1 hälft, helstockad i björk, skuren dekor,

5649a_8d8a361fbe7418f_med.jpeg
  • 5649a_8d8a361fbe7418f_sm.jpeg
  • 5649b_8d8a361fbea4a05_sm.jpeg
  • 5649c_8d8a361fbffd3c7_sm.jpeg
  • 5649d_8d8a361fc9d5411_sm.jpeg

l 132 cm, slitage, kolvlucka saknas

    Värdering600 - 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK