19 Jirlow, Lennart, färglito, kock med fasaner,

4939a_med.jpeg
  • 4939a_sm.jpeg
  • 4939b_sm.jpeg

ed Mourlot, signerad och numrerad 57/285 samt med Mourlots blindstämpel, bildyta 38,5 x 27 cm

    Värdering2 600 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK