283 Johansen, Karl Otto för B&G, skulptur, stengods, man med hästar,
signerad, inpressat fabriksmärke, l 35 cm, smärre nagg
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |