374 Palmqvist, Sven för Orrefors, vas, glas, slipad dekor av kvinna med blommor,

5294a_8d8a0eba83cd8f1_med.jpeg
  • 5294a_8d8a0eba83cd8f1_sm.jpeg
  • 5294b_8d8a0eba83f4064_sm.jpeg

signerad och numrerad 2623 (1940), h 24 cm

    Värdering200 - 300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK