41 Kandelaber till 5 ljus samt 1 par ljusstakar, porslin, rokokostil, von Schierholz, 1900-talets mitt,
dekor av putti mm, delvis polykrom bemålning, kandelaber h 47 cm, nagg, lagningar
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |