261 Pelarbord, porslin (!), Porzellanmanufactur Plaue, rokokostil, 1900-talets 2 hälft,
rund skiva på trebent fot, förgylld och polykrom dekor av rosor mm, h 67 cm
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |