79 Alechinsky, Pierre, akvatint och litografi, "La colle ne fait pas le collage", utförd 1975,

11041a_8d9479469947948_lg.jpeg
  • 11041a_8d9479469947948_lg.jpeg
  • 11041b_8d94794697d7e38_lg.jpeg

signerad EA, pappersstorlek 64,5 x 50 cm, något gulnad

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel