766 Konsol, skuret trä och pastellage, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft,
dekor av putto på delfin, lejonmaskaroner, festoner mm, b 74 cm, skador, skiva saknas
Estimate | 1,100 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |