498 Luktdosor, silver, 3 st, urboettformade, 1800-talets 2 hälft, stämplar bland annat Gabriel Thulin Halmstad 1856 och Lars Larsson & Co Göteborg, dia 25 - 35 mm
diameter ca 3 cm
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |