73 Lindström, Bengt, färglito, Gustav Vasa, signerad och numrerad 25/99,
från mappen "Svenska män och kvinnor" 2 del, 1979, pappersstorlek 73 x 52 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |