226 Arman, Fernandez, färglitografi, komposition, ur mappen Artistery - Dentistery, Galerie Bonnier, Geneve 1977,
tryckt hos Pierre Badey, Paris, signerad och numrerad 239/250, pappersstorlek 56 x 43 cm
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |