395 Ram, förgyllt trä och stuck, nyrokoko, 1800-talets 2 hälft, dekor av blommor mm samt av Herkules i lejonskinn,
monterad spegel, h 91 cm, jämför föregående utropsnummer, slitage
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |