Väska Louis Vuitton
Final bid2,000 SEK

Väska - Dior Blå / Jeansblå
Final bid2,200 SEK

Louis Vuitton - rem

Väska Longchamp brun/svart
Final bid400 SEK

Väska - Michael Kors beige
Final bid500 SEK

Väska - Michael Kors, lila
Final bid300 SEK

Väska - Michael Kors krokodilskinn med nyckelring
Final bid300 SEK

Väska - "munväska" röd/svart
Final bid200 SEK
![Bestick-set i schatull - rostfritt stål [FIRTH STAYBRITE]](https://nyahallands.media.skeleton.bbys.io/486-itemimages/486a_8de29e87536e675_med.jpeg)
Bestick-set i schatull - rostfritt stål [FIRTH STAYBRITE]
Final bid300 SEK

Samovar troligen rysk 1900-tal
Final bid100 SEK

Champagnekylare 1 par i aluminium 1900-talets 2:a hälft
Final bid100 SEK

Parti äldre arabiska mynt
Final bid100 SEK

Kandelabrar för fyra ljus 2 st i trä Design: Stockholm House
Final bid100 SEK

Marshall David egen verkstad bricka/skål aluminium med mässingsdekor
Final bid300 SEK

Askfat metall sekelskiftet ekivok dekor av kvinna (dubbelsidig)

Ljusstakar 1 par mässing Renässansstil 1800-tal dekor av duvor mm

Fiskknivar 12 st i nysilver Barker Brothers, Birmingham 1900-talets första hälft

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.