Taklampa Jan Johansen Flygsfors
Final bid300 SEK

Golvlampa "Edvard" i mässing och plåt Boulettemodell 1900-talets 2:a hälft
Final bid600 SEK

Golvlampa mässing Bergbom G01
Final bid200 SEK

Bordslampa "snäckan"
Final bid100 SEK

Bordslampa i blått Konstglas

Taklampor 2 st i Koppar "Tuffa" Pendel
Final bid200 SEK

Hemi bordslampa 1980-tal
Final bid900 SEK

Taklampa med Majolikakupa

Taklampa ,glas och metall,
Final bid100 SEK

Taklampa Poul Henningsen
Final bid700 SEK

Okänd designer för Foresti & Suardi, vägglampa, mässing, skeppsmodell
Final bid400 SEK

Adventsljusstakar "Julius" i trä 2 st 7 st ljus
Final bid500 SEK

Advenststjärna 2 st i metall från
Final bid300 SEK

Lampa i metall och glas - mycket sirlig och vacker
Final bid500 SEK

Final bid300 SEK

Bordslampa i Mässing
Final bid100 SEK

Taklampa by Rydens
Final bid900 SEK

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.