Elsie Stenström

Helmer Osslund efter tryck, signerad i trycket
Final bid300 SEK

Tavla Per Berger olja på pannå

Tavlor tryck

Tavla Fotokonst av Cecilia Thornberg
Final bid100 SEK

Tavla Hans Ekegård Olja
Final bid500 SEK

Karta Litografiskt tryck Bengtssons Litografiska AB 1953 efter äldre förlaga 1733
Final bid100 SEK

Tavla Lito Sven Johansson

Tavla Olle Agnell olja
Final bid400 SEK

Tavla olja Y Engwall 1945

Tavla George Jetel Olja
Final bid100 SEK

Tavla George Jetel Olja

Tavlor 2st Leif Holgersson

Litografi Torbjörn Zetterholm

Litografi Ingvar Adamsson

Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Final bid300 SEK

Väggkonstverk, handgjord och unik i blandteknik av Kis Spirello

Tavla okänd konstnär
Final bid100 SEK

Tavla Litografi Alain Berck Vitz

Tavla litografi Josep Baques
Final bid200 SEK

Tavla Litografi Josep Baques
Final bid400 SEK

Tavla Litografi Georges Point
Final bid200 SEK

Harmenszoon van Rijn, Rembrandt, kopia efter, olja, "Man in oriental costume" efter original från 1633 i Alte Pinakotek, sekelskiftet 1900
Final bid100 SEK
Est700 - 800 SEK

Nørregaard, Jette, måleri på skifferplattor, triptyk, signerad
Final bid300 SEK
Est500 - 600 SEK

Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Final bid800 SEK

Tavla av Ulf "Ulven" Schlyter i silverfärgad ram
Final bid500 SEK

Inramad konstutskrift av den japanska konstnären Haroshi
Final bid100 SEK

Tavla Emil Westman

Tavla Lito Axel Olson
Final bid100 SEK

Tavla Akvarell Pompeji

Tavla Harald Grovens

Tavla olja
Final bid100 SEK

Tavla Eyvind Olesen

Färglitografi föreställande en skogsstig S. Clark
Final bid300 SEK

Färglitografi av Catharina. B Liljegren 1995
Final bid100 SEK

Färglitografi av Catharina B Liljegren 1995
Final bid100 SEK

Signerad litografi "Vinterdag" Lill Norén numrerad 122 / 325
Final bid100 SEK
Est300 - 500 SEK

Färglitografi av Kjell Sundberg
Final bid200 SEK
Est700 - 800 SEK

Färglitografi av Lillan Michelin signerad 200 / 290
Final bid100 SEK
Est400 - 600 SEK

Färglitografi troligen Kjell Sundberg
Final bid200 SEK
Est600 - 1,000 SEK

Färglitografi av Mikael Frygelius signerad 42 / 250

Färglitografi av Lillan Michelin signerad 208 / 290
Final bid100 SEK

Baques, Josep färglito 2 st
Final bid400 SEK

Tavla Akvarell "Kungamötet på Halmstad slott" av Helge Öhrn

Tavla Lito Timo Solin 75/75
Final bid100 SEK

Tavla Litografi Boris Zatz Stilleben

Tavla Olja Henning Hougaard

Tavla Olja Gunnar Gotemark
Final bid300 SEK

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.