Elsie Stenström
Elsie Stenström
Helmer Osslund efter tryck, signerad i trycket
Final bid300 SEK
Tavla Per Berger olja på pannå
Tavlor tryck
Tavlor tryck
Tavla Fotokonst av Cecilia Thornberg
Final bid100 SEK
Tavla Hans Ekegård Olja
Tavla Hans Ekegård Olja
Final bid500 SEK
Karta Litografiskt tryck Bengtssons Litografiska AB 1953 efter äldre förlaga 1733
Final bid100 SEK
Tavla Lito Sven Johansson
Tavla Lito Sven Johansson
Tavla Olle Agnell olja
Tavla Olle Agnell olja
Final bid400 SEK
Tavla olja Y Engwall 1945
Tavla olja Y Engwall 1945
Tavla George Jetel Olja
Tavla George Jetel Olja
Final bid100 SEK
Tavla George Jetel Olja
Tavla George Jetel Olja
Tavlor 2st Leif Holgersson
Tavlor 2st Leif Holgersson
Litografi Torbjörn Zetterholm
Litografi Torbjörn Zetterholm
Litografi Ingvar Adamsson
Litografi Ingvar Adamsson
Litografi "ungt par som dansar" Marika Lang
Final bid300 SEK
Väggkonstverk, handgjord och unik i blandteknik av Kis Spirello
Tavla okänd konstnär
Tavla okänd konstnär
Final bid100 SEK
Tavla Litografi Alain Berck Vitz
Tavla litografi Josep Baques
Tavla litografi Josep Baques
Final bid200 SEK
Tavla Litografi Josep Baques
Tavla Litografi Josep Baques
Final bid400 SEK
Tavla Litografi Georges Point
Tavla Litografi Georges Point
Final bid200 SEK
Harmenszoon van Rijn, Rembrandt, kopia efter, olja, "Man in oriental costume" efter original från 1633 i Alte Pinakotek, sekelskiftet 1900
Final bid100 SEK
Est700 - 800 SEK
Nørregaard, Jette, måleri på skifferplattor, triptyk, signerad
Final bid300 SEK
Est500 - 600 SEK
Tavlor 2 st med motiv på Marylin Monroe
Final bid800 SEK
Tavla av Ulf "Ulven" Schlyter i silverfärgad ram
Final bid500 SEK
Inramad konstutskrift av den japanska konstnären Haroshi
Final bid100 SEK
Tavla Emil Westman
Tavla Emil Westman
Tavla Lito Axel Olson
Tavla Lito Axel Olson
Final bid100 SEK
Tavla Akvarell Pompeji
Tavla Akvarell Pompeji
Tavla Harald Grovens
Tavla Harald Grovens
Tavla olja
Tavla olja
Final bid100 SEK
Tavla Eyvind Olesen
Tavla Eyvind Olesen
Färglitografi föreställande en skogsstig S. Clark
Final bid300 SEK
Färglitografi av Catharina. B Liljegren 1995
Final bid100 SEK
Färglitografi av Catharina B Liljegren 1995
Final bid100 SEK
Signerad litografi "Vinterdag" Lill Norén numrerad 122 / 325
Final bid100 SEK
Est300 - 500 SEK
Färglitografi av Kjell Sundberg
Final bid200 SEK
Est700 - 800 SEK
Färglitografi av Lillan Michelin signerad 200 / 290
Final bid100 SEK
Est400 - 600 SEK
Färglitografi troligen Kjell Sundberg
Final bid200 SEK
Est600 - 1,000 SEK
Färglitografi av Mikael Frygelius signerad 42 / 250
Färglitografi av Lillan Michelin signerad 208 / 290
Final bid100 SEK
Baques, Josep färglito 2 st
Baques, Josep färglito 2 st
Final bid400 SEK
Tavla Akvarell "Kungamötet på Halmstad slott" av Helge  Öhrn
Tavla Lito Timo Solin 75/75
Tavla Lito Timo Solin 75/75
Final bid100 SEK
Tavla Litografi Boris Zatz Stilleben
Tavla Olja Henning Hougaard
Tavla Olja Henning Hougaard
Tavla Olja Gunnar Gotemark
Tavla Olja Gunnar Gotemark
Final bid300 SEK

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.