132 TAVLA Bengt Orup

TAVLA Bengt Orup
  • TAVLA Bengt Orup
  • TAVLA Bengt Orup
  • TAVLA Bengt Orup

Konkret komposition på Perstorpsskiva 1950-tal

Signerad Orup i trycket

43 cm x 43 cm

Slitage - Perstorpskivan släppt mot baksida på vissa delar

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.