Decemberauktion

Decemberauktion
PABLO PICASSOS " Guernica" från 1937, tryckt reproduktion från 1900-talets senare hälft.
TAVLA Bengt Orup
TAVLA Bengt Orup
Final bid1,400 SEK
TAVLA Jan Stenvinkel olja på duk
Final bid300 SEK
TAVLA Gösta Sundström , Olja
TAVLA Gösta Sundström , Olja
TAVLA Björn Rosendal
TAVLA Björn Rosendal
TAVLA Hardy Strid
TAVLA Hardy Strid
TAVLA Michael Qvarsebo
TAVLA Michael Qvarsebo
Final bid200 SEK
TAVLA Michael Qvarsebo
TAVLA Michael Qvarsebo
Final bid200 SEK
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Jurgen Görg
TAVLA Carl Kylberg Figur-scen
TAVLA Carl Kylberg Figur-scen
TAVLA Carl Kylberg
TAVLA Carl Kylberg
TAVLA Ulf Onsberg, Olja på duk signerad
TAVLA Agneta Wrangel
TAVLA Agneta Wrangel
TAVLA Pierre Jouvet, olja på duk
Final bid200 SEK
TAVLA Robert Mariel
TAVLA Robert Mariel
Final bid300 SEK
TAVLA Kerstin Ericsson "Sagabiografen"
TAVLA Leif Brunstorff Olja på duk
TAVLA Sven Ljungberg "Bonde med Oxar"
TAVLA Anders Appelqvist,Litografi
Final bid200 SEK
TAVLA Odd Tandberg Litografi
TAVLA Odd Tandberg Litografi
TAVLA Kjell Sundberg Lito
TAVLA Kjell Sundberg Lito
Final bid200 SEK
TAVLA Lennart Ljung Olja på pannå
Final bid200 SEK
Tavla Okänd Konstnär i olja
Tavla Okänd Konstnär i olja
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Peter Dahl, Litografi
TAVLA Ronald Reyman, Litografi
TAVLA ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM Litografi
TAVLA Världskarta
TAVLA Världskarta
TAVLA CARL BERNDTSSON olja
TAVLA CARL BERNDTSSON olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
TAVLA KENNETH SIGVARDH olja
TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja
TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja
TAVLA  AXEL HAMBORN,olja
TAVLA AXEL HAMBORN,olja
TAVLA AXEL HAMBORN olja
TAVLA AXEL HAMBORN olja
Hallands Auktionsverk vit logo

Öppettider: Kontakta oss för besök

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.