PABLO PICASSOS " Guernica" från 1937, tryckt reproduktion från 1900-talets senare hälft.

TAVLA Bengt Orup
Final bid1,400 SEK

TAVLA Jan Stenvinkel olja på duk
Final bid300 SEK

TAVLA Gösta Sundström , Olja

TAVLA Björn Rosendal

TAVLA Hardy Strid

TAVLA Michael Qvarsebo
Final bid200 SEK

TAVLA Michael Qvarsebo
Final bid200 SEK

TAVLA Jurgen Görg

TAVLA Jurgen Görg

TAVLA Jurgen Görg

TAVLA Carl Kylberg Figur-scen

TAVLA Carl Kylberg

TAVLA Ulf Onsberg, Olja på duk signerad

TAVLA Agneta Wrangel

TAVLA Pierre Jouvet, olja på duk
Final bid200 SEK

TAVLA Robert Mariel
Final bid300 SEK

TAVLA Kerstin Ericsson "Sagabiografen"

TAVLA Leif Brunstorff Olja på duk

TAVLA Sven Ljungberg "Bonde med Oxar"

TAVLA Anders Appelqvist,Litografi
Final bid200 SEK

TAVLA Odd Tandberg Litografi

TAVLA Kjell Sundberg Lito
Final bid200 SEK

TAVLA Lennart Ljung Olja på pannå
Final bid200 SEK

Tavla Okänd Konstnär i olja

TAVLA Peter Dahl, Litografi

TAVLA Peter Dahl, Litografi

TAVLA Ronald Reyman, Litografi

TAVLA ALEXANDER KAJ LINDSTRÖM Litografi

TAVLA Världskarta

TAVLA CARL BERNDTSSON olja

TAVLA KENNETH SIGVARDH Olja

TAVLA KENNETH SIGVARDH olja

TAVLA GOTTHARD SANDBERG olja

TAVLA HJALMAR LINDBLOM olja

TAVLA AXEL HAMBORN,olja

TAVLA AXEL HAMBORN olja

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.