69 TAVLA Erik Olson Färglitografi "Jesus"

Signerad 12/25
1953
Höjd: 53 cm, Bredd: 44 cm
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 63 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.