27 SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan

SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan
  • SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan
  • SOFFOR 2 STYCK Ateljesoffan

Design:YrjöKukkapuro ,

Haimi ,1960-tal

längd 200cm

bredd 80cm

höjd 70cm

kraftigt slitage ,samt solblekt

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.