263 GOLVLAMPA Okänd designer för AB Armaturhantverk, Göteborg

GOLVLAMPA Okänd designer för AB Armaturhantverk, Göteborg
  • GOLVLAMPA Okänd designer för AB Armaturhantverk, Göteborg

Delvis patinerad mässing, 1950-tal

Modell 319, 3 böjliga ljusarmar, plakettsignerad

Höjd: exklusive armar cirka 150 cm

    Estimate1,100 - 1,200 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.